Stavíme dřevostavby a mobilní domy na míru

Vítejte v naší firmě, která Vám přináší nejlepší možnost pro Vaše lepší bydlení! Jsme odborníci na stavbu a návrh dřevostaveb a mobilních domů

Kontaktujte nás

Přineste svému bydlení moderní a netradiční pojetí Vašeho bydlení

Klientů

40

Realizací

67

Dřevostaveb

45

Mobilních domů

22

...

Kvalitní rodinné dřevostavby

Specializujeme se na výstavbu rodinných domů zvaných dřevostavby two by four. Systém two by four nám umožňuje postavit moderní a ekologicky šetrný domov podle vašich standardů a potřeb. Naši odborníci se postarají o každý detail, abychom vám dodali dlouhodobou radost z nového domova

...

Svoboda v pohybu mobilní domy

Nabízíme praktické mobilní domy na kolech pro ty, kteří touží po svobodě a nezávislosti. Naše mobilní domy jsou navrženy s důrazem na kvalitu, design a pohodlí. Užijte si svobodu cestování a pohodlí domova, který si můžete přesunout kamkoliv.

...

Realizujte svůj vlastní projekt

Realizujeme projekty od našich klientů a vytváříme unikátní domovy. Spolupracujeme s architekty a designéry, abychom vám zajistili profesionální a kreativní přístup. Dejte nám vědět, jak si představujete svůj domov, a my ho pro vás postavíme.

Nabízíme služby od A do Z, od první schůzky, kdy si vyslechneme Vaše přání, potřeby a cíle, až po předání klíčů od Vašeho nového domova.

Financování

Náš specialista pro Vás zdarma nezávisle porovná všechny dostupné finanční produkty od všech poskytovatelů

Více informací

Inženýring

I zde máme kvalifikovanou odbornici, která Vám komplexně, nebo jednotlivě zajistí veškeré inženýrské činnosti, koordinace profesí, jednání s dotčenými orgány a správci sítí.

Více informací

Projekt

Máte již představu o vlastním domě? Nebo požadujete originální dům s vlastní duší? Nabízíme služby projektanta, či architekta, který zhmotní Vaše vysněné bydlení.

Více informací

Všechny služby

Více informací